narucdetem@narucdetem.cz     737 135 217

Předmájová veselice

  RCO Olomouc  15. duben 2023 | 19:00 - 01:00

Hrát k tanci a poslechu bude cimbálová muzika Poštár, která hraje na cimbál i rockové pecky. Program plný překvapení provází Martina Kvítko Procházková, nebude chybět ani tombola. 

Akce se koná pod záštitou 1. náměstka hejtmana olomouckého kraje Mgr. Ivo Slavotínka. 

Společně se poveselit a vyjádřit uznání přijde patron akce herec Adrian Jastraban, zástupci krajského úřadu olomouckého kraje a další významní hosté. 


  Cena   Určeno pro   Více
cena: 250 ,- Kč
Určeno pro: Veřejnost a pěstouny

Online vstupenky koupíte zde

Lístky lze nakoupit i přes QR kód na obrázku akce, nebo na tel. čísle: 737 135 217

Partnery akce jsou: Olomoucký kraj, Gemo, Rádio Haná, hudební skupina Poštár, firma Lesaffre, RCO - regionální centrum Olomouc, Projekt "Podpora sociální práce, sociálních služeb a neformálně pečujících na území Olomouckého kraje", reg. č. CZ.03.02.02./00/22_006/0000381, je spolufinancován Evropských sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky v rámci Operačního programu Zaměstnanost plus. 

Marek Herman a Jiří Halda

Přednáška - Rodičovská bezdradnost

  Kino Metropol  15. května 2023

Pojďte si s námi poslechnout o Procházce po vývoji dětí a dospívajícíh. Skvělá příležitost obohatit se novými informacemi v oblasti výchovy dětí. 


  O lektorovi   Cena   Určeno pro   Více

Marek Herman a Jiří Halda

Mgr. Jiří Halda je speciální pedagog, lektor a rodinný terapeut. Orientuje se na poruchy chování a učení a rodinné vztahy. To, že poruchy vychází z chybných rodinných vzorů, je dávno známo. Proto je problém dítěte vždy problémem celé rodiny. Orientuje se tedy na rodinu jako organismus, kde má být všem dobře a všichni si mají být jisti svým místem.

PhDr. Marek Herman je učitel tělesné a občanské výchovy, spisovatel, lektor osobního rozvoje. Ve svých vlastních seminářích se soustředí zejména na sebepoznání a výchovu dětí do šesti let.


cena: 290,- Kč
Určeno pro: Veřejnost

Vstupné: 290 Kč předprodej online i osobně v kině Metropol https://www.kinometropol.cz

Přednáška je určena pro dospělé! Prosíme přijďte bez dětí.